poniedziałek, 13 października 2014

Ogłoszenie parafialne blogerki

Drodzy Czytelnicy!

Wygrałam bon zniżkowy o wartości 1.000,00 zł na wyprawę na Sri Lankę. Niestety nie dane mi będzie z niego skorzystać - akurat mam w tym terminie operację, co dziś lekarz mi potwierdził :-( Sama wyprawa jest też dość droga, ale może ktoś z was ma takie środki finansowe, marzył o takiej przygodzie? Bon oddam całkowicie za darmo - tzn. prawie całkowicie, bo będę chciała magnes z wyprawy i oczywiście przeprowadzę wywiad ze szczęśliwym podróżnikiem, który potem na blogu umieszczę  :-) Zainteresowani pisać na e-mail jadwiga.jot@o2.pl

Tutaj linki do zapoznania się ze świadczeniami, programem, kosztami itp.
świadczenia
program
informacje ogólne

2 komentarze:

 1. Hej. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia po operacji! A jak wyzdrowiejesz, to znajdziemy tanie bilety do Indii lub Sri, a na miejscu jest naprawdę tanio - znaczy tak twierdzą znajomi, bo my na razie tylko kilka razy w Indiach, ale do Sri (jeszcze!!!) nie dotarliśmy. W każdym razie wg naszych porównań wychodzi podobnie. Dużo mniej, niż powyższy wyjazd już po zniżce :)
  Pozdrawiam ciepło! Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Trochę w tych bandażach posiedzę (teraz, potem marzec, choć tutaj pojawiła się iskierka nadziei, że tylko ta operacja wystarczy). Czekam na informację, jak tylko jakieś tanie bilety upolujecie :)

   Usuń