sobota, 22 listopada 2014

Książka w podróży i historia jej wędrówki

Na pewno doskonale pamiętacie, że biorę udział w akcji "Książka w podróży" - szerzej na temat po kliknięciu w ikonkę na bocznym pasku. Przyłączyłam się do akcji, aby promować polską literaturę i wykorzystałam do tej okazji fakt mojego wyjazdu nad morze na długi listopadowy weekend - o samym wyjeździe powstanie osobny post, a może nawet z dwa posty :-). 


Długo szukałam odpowiedniego miejsca, aby ową książkę zostawić i tak naprawdę z pomocą przyszła mi forumowiczka z portalu Tanie Loty, która wspomniała o świetnej, klimatycznej i bardzo nastrojowej kawiarni, gdzie nie tylko raczą kawą i ciastem, ale właśnie można poczytać i zagłębić się w literaturę. Prawda, że doskonałe miejsce? I tak oto "Blondynka na Zanzibarze" Beaty Pawlikowskiej została w Bookarni w Sopocie. Teraz tylko czekam, aż ktoś zdecyduje się do akcji dołączyć i opisze mi swoją historię.
Bookarnia - Sopot
PS następna książka powędruje ze mną za granice naszego kraju :)

4 komentarze:

 1. Ja też biorę udział, ale to jeszcze przede mną. Mam nadzieję, że dla mojej też znajdę jakieś fajne miejsce. Księgarnio-kawiarnia byłaby idealna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki, żeby się jakieś odpowiednie miejsce znalazło i nasze książki wędrowały i wędrowały po świecie jak my ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo i się podoba ta akcja i świetnie się komponuje z blogiem podróżniczym. Czekam na informacje o losach książki na TL, na bloga też będę zaglądać. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też przypadła mi do gustu i dlatego biorę w niej udział. Oby książka powędrowała daleko :)

  OdpowiedzUsuń