poniedziałek, 29 grudnia 2014

Życzenia noworoczne, podróżnicze podsumowanie 2014 i plany 2015

Na progu Nowego Roku 
życzę Ci od serca, 
by każda łza w oku 
miała smak szczęścia, 
by nadziei płomienie 
nie gasły w mroku 
i każde marzenie 
spełniło się w Nowym Roku! 
Na życzeń wstążeczce, 
która jest bez końca, 
chcę zawiesić jeszcze 
ciepły promyk słońca, 
by tła błękitnego 
nie zaćmiły chmury. 
Wszystkiego dobrego.

Spełnienia każdego marzenia podróżniczego! 
Podróżnicze podsumowanie 2014 i plany 2015 ...Rok 2014 był dla mnie łaskawy, jeśli chodzi o podróże. Co prawda najprawdziwszego, podróżniczego bakcyla złapałam dużo wcześniej, ale chyba w tym mijającym roku udało mi się zobaczyć naprawdę dużo i mam nadzieję, że w przyszłym będzie tylko więcej i jeszcze ciekawszych wyjazdów.

Luty 

Służbowy wyjazd do Niemiec i  Danii. Udało mi się zobaczyć Kopenhagę i port w Hamburgu. O tym wyjeździe, a konkretniej urokach i ich braku w służbowej podróży przeczytacie wkrótce na blogu.

Kwiecień 

Wypad do Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdrój z koleżankami z pracy tym razem na wesoło, nie służbowo ;-)

Czerwiec

Gran Canaria w pełnej krasie, o której pięknie mogliście poczytać tutaj:
oraz Teneryfa - Loro Parque, o którym Wam opowiem i na pewno zachwycę zdjęciami w najbliższym czasie. Na koniec czerwca kolejna podróż służbowa, tym razem Londyn i Luton.

Sierpień

Wczasy w Turcji. Wyjazd, na który nie miałam ochoty, a który bardzo mi się przydał, pomógł zregenerować, naładować, miałam czas tylko dla siebie i na swoje przemyślenia. Czasami człowiek szuka takiego wyciszenia, nic nie robienia, odpoczynku, plażowania, smażenia się na słońcu, drinka w ręce i pióropuszy palm nad głową. 

Wrzesień

PolishTrip Południe, czyli zwiedzamy i zachwycamy się Polską południową, a także kolejna służbowa podróż do Londynu i Birmingham. 
Start mojego bloga "Magnes z podróży"!

Październik

Weekend we Wrocławiu i szukanie oświetlonego stadionu. Kiedy ten wpis na blogu się pojawi, nie ukrywam, że będzie wesoło :-) 

Listopad

Bałtyk w jesiennej odsłonie już za parę wpisów Wam na blogu ... odsłonię. PolishTrip Północ, czyli tym razem zwiedzamy Polskę północną z Trójmiastem i Półwyspem Helskim. 


W 2015 roku chciałabym wybrać się do Maroka i to w pierwszym kwartale, a więc zima gdzieś, gdzie słońce świeci. W planach mam urodziny w Barcelonie, czyli wakacyjny, letni weekend w stolicy Katalonii, a jesień w Bieszczadach i Lwów. Chciałabym zorganizować jakiś wypad na weekend majowy i pewnie jeszcze kilka planów przyjdzie mi do głowy, więc teraz pukam w niemalowane drewno i tylko czekam za nowym rokiem i spełnieniem wszystkich podróżniczych marzeń. Ale przede wszystkich bym chciała w końcu to 10 km przebiec.

PS Oby lodówka udźwignęła ciężar magnesów ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz