BLOGNazwa

Chciałabym podzielić się z Wami moją pasją - podróżowaniem małym i większym - stąd też nazwa bloga "Magnes z podróży", bo magnes to ponoć najczęściej przywożona pamiątka z wyjazdów, a moje magnesy nie tylko są wspaniałymi pamiątkami, ale i tworzą moją własną mapę świata. Tak naprawdę to blog turystyczny, bo jako rasowy turysta z mapą w ręku pokażę Wam najważniejsze zabytki, oprowadzę uliczkami, doradzę gdzie warto zajrzeć, a czego unikać. 


Zapraszam Was więc w moją podróż ... liczę, że choć jedna osoba się skusi i mi potowarzyszy.


Autorka bloga

Nazywam się Jadwiga.Jot - to pseudonim - kiedyś zapragnęłam zostać słynną tłumaczką napisów do seriali - przetłumaczyłam kilka i ... czar prysnął. Tak naprawdę moje prawdziwe inicjały AG sugerują wg tablicy Mendelejewa, że jestem żywym sreberkiem! Studia ukończone, pracuję, jestem po trzydziestce, na wiecznej diecie, przekorna i nie potrafię pięciu minut spokojnie usiedzieć - wg znajomych zaawansowane ADHD, a nadmiar energii rozładowuję jeżdżąc na rowerze. Blog przede wszystkim będzie o mojej największej pasji, czyli podróżowaniu małym i dużym, z przygodą i nudnym do bólu, na własną rękę i za rączkę z biurem podróży. Podzielę się z Wami "życiową mądrością" swoją i innych ludzi po drodze napotkanych. 

Moje motto życiowe to słowa Tony'ego Halika:

"Każdy urodził się pod jakąś gwiazdą, złą czy dobrą; gwiazdą przeznaczenia. Podobno ma go ona wieść przez całe życie, ku szczęściu lub niedoli, sławie czy upadkowi. Ja urodziłem się, tak przynajmniej mi się wydaje, pod gwiazdą przygody." 

Kontakt

Pytania, opinie, chęć współpracy - proszę o kontakt mailowy: jadwiga.jot@o2.pl


Polityka prywatności

Kopiowanie i rozpowszechnianie dokumentów graficznych i tekstowych znajdujących się w serwisie bez zgody autorki bloga jest zabronione - zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.

3 komentarze:

 1. Ciekawy pomysł na bloga - gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie odkryłam Twojego bloga. Jako że również uwielbiam podróże chyba będę Cię czytać systematycznie.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i zapraszam ponownie :) Pozdrawiam :)

   Usuń